Lees pagina voor

Beste inwoners van Maasdriel

3 november 2023

Beste inwoners van Maasdriel,

Steeds vaker worden medewerkers van onze gemeente geconfronteerd met agressie, zoals intimidatie en bedreiging. Daar vraag ik uw serieuze aandacht voor. Maasdriel is een saamhorige gemeenschap en daar hoort respect en begrip voor elkaar onlosmakelijk bij. Het is onze gezamenlijke plicht om dit te handhaven.

Daarom benadruk ik dat agressie, in welke vorm ook, onacceptabel is. Door duidelijk grenzen te stellen werken wij aan het voorkomen van agressief gedrag. Wordt een van onze medewerkers toch op een intimiderende of bedreigende manier benaderd? Dan volgen er acties en sancties richting de dader. Zo doen wij aangifte bij de politie én verhalen we de eventuele schade.

Voor agressie is geen plek in onze gemeente. Laten we elkaar respectvol behandelen. Samen staan we voor een veilig Maasdriel!

Jaco Geurts
Burgemeester