Participatieraad Maasdriel zoekt nieuwe leden

Geplaatst op woensdag 23 juni 2021

Interesse in gemeentelijk beleid sociaal domein?

De participatieraad adviseert het college van burgemeester en wethouders, gevraagd en ongevraagd, over de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo), Jeugdwet en Participatiewet. Als adviesraad kunnen wij verbinding leggen tussen de diverse wetten en de praktische uitvoering hiervan binnen onze gemeente.

De participatieraad bestaat op dit moment uit 7 leden en vergadert vier tot zes keer per jaar. We willen ons ledental uitbreiden met inwoners en ervaringsdeskundigen uit onze gemeente. Wij zijn op zoek naar nieuwe leden met ervaring op het gebied van o.a. GGZ, verstandelijke gehandicaptenzorg, jeugd- en jongerenwerk, re-integratie en schuldhulpverlening.

Wie zoeken wij?

  • U heeft ervaring of affiniteit met een van de genoemde doelgroepen;
  • U woont in Maasdriel;
  • U heeft veel contact met de mensen in uw omgeving;
  • U heeft een goede antenne om signalen uit de samenleving op te vangen.

Herkent u zich hierin? Dan zijn wij op zoek naar u!                                                                                              

Wij bieden:

  • Een uitdagende rol in tijden met veel ontwikkelingen in het sociaal domein;
  • Een vrijwilligersvergoeding;
  • Ruimte om uw stem en die van uw omgeving te laten horen.

Wilt u reageren?

Stuur dan een sollicitatiebrief naar voorzitter Thea van Doornmalen via participatieraad@maasdriel.nl o.v.v. sollicitatie participatieraad. Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Meer nieuws