Nieuw systeem voor straatverlichting in Maasdriel

Geplaatst op maandag 8 februari 2021

De straatverlichting in Maasdriel krijgt, net als in een aantal andere Gelderse gemeentes, een nieuw besturingssysteem. De komende weken test netbeheerder Liander dit nieuwe systeem in onze gemeente.

Het nieuwe digitale systeem biedt ons meer mogelijkheden. Zo kunnen we bijvoorbeeld zelf flexibel de straatverlichting in een wijk eerder aan of later uit zetten. Tijdens deze testperiode, die start op maandag 8 februari 2021, kan het zijn dat de straatverlichting op sommige plekken overdag brandt.

Ziet u overdag ergens brandende straatverlichting? Geef dit dan zo snel mogelijk aan ons door via de BuitenBeter app of geef uw melding door via Direct melden. U mag ook een mail sturen naar info@maasdriel.nl of bellen naar telefoonnummer 14 0418
Op die manier kan Liander dit nieuwe systeem sneller overal in onze gemeente toepassen.

Meer nieuws